Hoşgeldiniz  

Başkan Semih Esen’in 23 Nisan mesajı

admin | 22 Nisan 2019 | Yerel Haberler A- A+

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na ilişkin bir mesaj yayınladı.
23 Nisan 1920 tarihi, milletimizin bağımsızlığını ve egemenliğini sembolize etmektedir. Öncelikle, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’nin kuruluşunun 99’uncu yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladığımız bugünde, onur ve gurur içinde olduğumu belirtmek isterim.

Milli egemenliğimizin ilan edildiği bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklarımıza ve tüm dünya çocuklarına bayram olarak armağan edildi. Gözlerindeki pırıltıda ülkemizin aydınlık geleceğini gördüğümüz çocuklarımız, küçücük bedenlerinde atan kocaman yürekleriyle bizleri geleceğe taşıyorlar.Geleceğimizin teminatı olan çocukların kendilerini geliştirmeleri, araştıran ve sorgulayan donanımlı bireyler olarak yetiştirmelerini sağlamak biz yöneticilerin en önemli görevlerinden biri. Bu sebeple çocuklarımıza sahip çıkacak, onların yarına daha umutlu ulaşması için gayret edeceğiz.
Dünyada çocuklara armağan edilmiş ilk ve tek ‘bayram’ olan bu günde; kalplerindeki masumiyet ve gözlerindeki ışıkla yarınımızı aydınlatan çocuklarımızın sağlıklı bir aile ve toplum yapısı içinde büyümelerini temenni ediyorum. Milletimizin ve tüm dünya çocuklarının ‘Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, dünyanın bütün çocuklarını sevgiyle kucaklıyorum.

45 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.