Hoşgeldiniz  

Başkan Şahin hız kesmiyor

admin | 26 Şubat 2019 | Yerel Haberler A- A+

 

Aksu Belediye Başkanı; Cumhur İttifakı AK Parti Aksu Belediye Başkan Adayı Halil Şahin hafta sonu da mahalle mahalle gezerek halka hizmetlerini anlattı, esnaflarla hasbihal etti.

Cuma akşamı Hacıaliler Mahallesinde halkla bir araya gelen Başkan Şahin, cumartesi akşamı Çamköy ve Cumhuriyet Mahallelerindeydi. Pazar günü ise Güzelyurt Mahallesindeki pazarı gezen Şahin, esnafla hasbihal etti.

Ziyaretlerde Başkan Şahin’e AK Parti İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci, MHP İlçe Başkanı Ahmet Bulut, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Pınar Uğur, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çalışır, meclis üyesi adayları eşlik ederken Ümmü Şahin de eşini yalnız bırakmadı.

Toplantılarda meclis üyesi adayları tek tek kendilerini tanıtırken ilçe başkanları da Cumhur İttifakı adayı Halil Şahin’e destek olunmasını istedi. MHP İlçe Başkanı Ahmet Bulut, “Aksu’da Halil Şahin’i, Büyükşehir’de Menderes Türel’i destekleyerek seçimi kazanacağız. Ondan sonra da hep birlikte güzel işlere imza atacağız. Aksu’da Cumhur İttifakını kazandıracak olan kahramanlar sizlersiniz.” dedi. AK Parti İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci ise, “Yapmış olduğumuz hizmetlere yenilerini eklemek için yola çıktık. Çalışmak için de sizlerin oylarına talibiz.” şeklinde konuştu.

ŞEHİRLEŞMEYİ SAĞLAMALIYIZ

Gerçekleşen toplantılarda 5yıllık hizmetlerini anlatan Başkan Şahin, mahalle sakinlerinin sorularını da cevapladı. Yerel siyasetin önemine vurgu yapan Şahin, “Aksu’da parklar, kanalizasyon, hastane, her şey olsun istiyoruz. Bu şehirleşme ile olur. Şehirleşmeyi sağlamak için arkamızda siyasi güç, milletvekilleri, Büyükşehir Belediyesi olmalı.” dedi.

AKSU’YA YATIRIM YAĞMURU

“Ben yaparım mantığı ile yola çıksaydık, yapmış olduğumuz hizmetlerin hiç birini yapamazdık.” diyen Başkan Şahin, “Belediye başkanı olunca kişiye sınırsız güç ve para verilmiyor. Bizim dönemimizde –Biz- mantığı ile ortak hareket ederek çalıştık. Aksu Belediyesi’nin 50 milyon liralık bütçesi ile her hizmeti yapmamız mümkün değil. Sadece Büyükşehir Belediyesi’nin bölgemize yaptığı hizmetlerin maliyeti 265 milyon lira. Hükümetimizin ise ilçemize yaptığı

yatırımların maliyeti 4,5 milyar lirayı buldu. Yapacak daha çok işimiz var, yanlış yapma ve boşa zaman harcama lüksümüz yok.” diye konuştu.

ESNAF ZİYARET EDİLDİ

Pazar günü Güzelyurt Mahallesindeki pazarı gezen Şahin ve ekibi, esnafla hasbihal etti. Tek tek tüm tezgahları gezen Cumhur İttifakı adayı Şahin, hem pazarcılarla sohbet etti hem de alış veriş yapan vatandaşlarla görüştü.

85 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.