Hoşgeldiniz  

Genç, Fiberli Led Aydınlatma fabrikasını ziyaret etti

admin | 15 Ocak 2019 | Yerel Haberler A- A+

 

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Türkiye’de Fiber Optik aydınlatma sistemlerini uygulayan ilk Türk firmalarından Fiberli Led Aydınlatma fabrikasını ziyaret etti.

Türkiye’nin Led aydınlatmada sektörün lideri konumunda bulunan 20’nin üzerinde ülkeye iç ve dış mekân aydınlatma ürünleri ihracatı yapan Fiberli Led Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Şentürk, Yönetim Kurulu üyeleri Tufan Gürbüz, Erdal Kılıç ve Genel Koordinatör Erçin Çakmaklı tarafından karşılanan Başkan Turgay Genç, fabrika ve üretilen ürünlerle ilgili bilgi aldı.

260 kişinin istihdam edildiği fabrikada çalışanlarla birlikte sıraya girerek karavanadan yemek yiyen Döşemealtı Belediye Başkanı Genç, yeni nesil aydınlatma sistemleri, şirketin Ar-Ge çalışmaları ve uygulamalarını inceledi. Üretim katlarını gezerek çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Turgay Genç, işçilere de başarı diledi. Led aydınlatma yöntemiyle özel olarak üretimi yapılan domates serasında incelemelerde bulunan Genç, şirket CEO’su Cengiz Şertürk’ten üretim ile ilgili bilgi aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti bildiren Şentürk, tüm çalışmalar hakkında bilgi alan ve belediye olarak kendilerine sürekli destek veren Başkan Turgay Genç’e teşekkür etti. Başkan Genç’te Döşemealtı Belediyesi İş-Kur masası aracılığıyla bölge halkına istihdam sağlayan Şentürk ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

118 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.