Hoşgeldiniz  

Avrupalı hizmetler yolda

admin | 07 Ocak 2019 | Tüm Manşetler A- A+

AK Parti Aksu Belediye Başkan A. Adayı Deniz Karataş, yaklaşık 3 aydır sürdürdüğü mahalle, kahvehane ve muhtar ziyaretlerine durmaksızın devam ediyor. Çamköy Mahalle Muhtarı İsmail Kütük, İhsaniye Mahalle Muhtarı İbrahim Şahin, Konak Mahalle Muhtarı Celal Kokluk, Macun Mahalle Muhtarı Harun Hor ve bölge sakinleriyle sık sık bir araya gelen Karataş, Aksu sevdasıyla yola çıktıklarını yineledi.

BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
Her gittiği yerde ‘Ortak Akıl Ve Birlikte Yönetelim’ çağrısı yapan Karataş, “Hiçbirimiz, hepimiz kadar akıllı değiliz. Onun için ortak akıl ve birlikte yönetim diyoruz. Dünyada 110 ülke gezdim ve buralarda şehirler nasıl oluşmuş, nasıl vizyon projeler ortaya çıkmış? Bir inşaat mühendisi olarak en ince detaylarına kadar inceledim, gezerken ağzımı açıp havaya bakmadım. Bildiğim yabancı dilleri kullanarak, araştırdım, istişare ettim ve o Avrupalı projeleri de kendi doğduğum büyüdüğüm topraklar olan Aksu’mda uygulamak istiyorum” dedi.

EŞİT HİZMET VURGUSU
Mahalle muhtarlarının talep ve önerilerini de dinleyen Karataş, şunları söyledi: “Öncelikle tüm vatandaşlarımız şundan emin olsun ki her mahallemize de eşit hizmet sunacağız. Oy vermedi kaygısıyla davranmayacağız. Bunun sözünü şimdiden veriyorum. Hayatımda daha söz verip de yerine getirmediğim hiçbir sözüm olmadı. Ayrıca, bakın zaman ne çabuk gelip geçiyor. 5 yılda göz açıp kapayıncaya kadar geçer. Esas olan, Gökkubbede baki kalan sadece hoş bir sedadır; kalıcı olan sadece odur, eser üretebilmektir ve o bıraktığınız eserleri insanların kullanırken mutlu olduğunu, sokağa çıktığınızda görebilmektir. İşte yeni bir seçim dönemi daha geldi. Takdir yine sizin. Onun için gelin birlikte düşünelim, birlikte yönetelim…”

Cengiz TAŞKIRAN

104 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.