Hoşgeldiniz  

Antalya’da AKP ‘den İstifa eden 250 Kişi İYİ Partiye katıldı…

admin | 21 Ocak 2019 | Tüm Manşetler A- A+

 

 Antalya Kepez’de AKP üyesi yüzlerce kişi partilerinden istifa ederek İYİ Parti saflarına katıldı. Katılım törenine İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Aydın. İYİ Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal. Kepez İlçe Başkanı Osman Bulut, Muratpaşa İlçe Başkanı  Mustafa Gönenç ve çok sayıda partili katıldı.

AKP’den istifa ederek iyi partiye katılanlar adına konuşmaya yapan Yusuf Öztürk,  Değerli dava arkadaşlarım diyerek konuşmasında ülkemizde üretim durduğu çiftçinin perişan olduğu bir dönemde Suriyelilere her türlü imkânı sunan hükümetine tepki göstermek adın partimiz AKP’den istifa ediyoruz. ve Türkiye’nin tek umudu İYİ Partiye katılıyoruz  AKP’de  umudumu kaybettiğimiz için partimizden istifa ediyor  Türkiye’nin  yegane umudu olan İYİ Partide  yeniden  umutlarımız yeşerecek gelece daha güven bakacağız bu vesileyle bizlere kapılarını açan, sahiplenen partiye katılmamız için bizi cesaretlendiren  İl Başkanımı Ahmet Aydın’a,  Milletvekilimiz Tuba Vural Çokal ‘A teşekkür ediyoruz..

İyi parti Antalya il başkanı Ahmet Aydın’da Partisine katılım töreni nedeniyle yaptığı konuşmada;  siyaset umut ile yapılır, umudu olan insan inanç yüklüdür, geleceğimiz umut kurtarır inanç inşa eder. AKP’den istifa ederek partimize katılan 250 ak partili kardeşimiz, iyi partiye inandığı için cesurlar hareketine omuz verdiler. Biz Milletimize inandık, onların adaletli muhakemeye sini gördükçe daha coşku ve inançla doluyoruz. Başarmak için gece gündüz çalışarak milletimize hizmet vermek için söz veriyoruz. Çünkü bu insanlar iktidar partisinden istifa ederek aramıza katıldılar. İnandığımız değerler Türk milletidir. Milletimiz bizlere inandıkça gözlerimiz heyecanla çarpar kalbimiz sevgiyle dolar. Cesurlar kervanımıza yeni katılan arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyor Antalya siyasetini kavrayan il ve ilçe teşkilatlarımızla gurur duyuyorum. Bu çalışmalarda emekleri geçen başta Antalya millet vekilimiz Tuba Vural Çokal’a teşekkür ediyorum.Bilinmesini isterim ki bugün burada sadece partiye yeni katılan arkadaşlarımıza rozet takmıyoruz burada toplanan iyi yürekli insanlar,cesur yürekli insanlar;mevcut iktidarın bütün baskılarına karartmalarına hatta saldırı ve iftiralarına rağmen İYİ partinin Türk Milletinin yegane umudu olduğunu bir kez daha görüyoruz.Türk milletine inananların Türkiye cumhuriyeti kurucu değerlerine sahip çıkanların demokrasi ve adalete inananların adresinin bir kez daha tescilliyoruz.7 aylık bir parti olmamıza rağmen yine iktidarın baskı ve zulme varan dayatmalarına direnerek beklentilerin üstünde TBMM’ de temsil hakkı elde ettik.

Önümüzdeki yerel seçimlere girerken daha inançlıyız, daha güçlüyüz, daha cesuruz.

31 Martta Antalya’da iyi partide millet ittifakı bizlere İnanların yardımıyla başarılı olacağımıza inancımız tamdır.

Bilinmesini isterim ki; milletimizden aldığımız görevi bugüne kadar hakkıyla yerine getirmek için canla başla çalıştık ve çalışmamada devam edeceğiz. Emeklilikte yaşa takılanları, Suriyelileri, terör örgütü fetönün siyasi ayağını, tren kazalarını, taşeron işçilerini partimizin meclis gündemine taşımasına rağmen ne gariptir ki ülkeyi yönetenler sözde cumhur ittifakı bütün bu çalışmalarımızı meclisimsimizde RED ederek araştırılmasını engellemişlerdir.

Biz yolumuza ilk günkü azim ve kabaralıkla devam ediyoruz. Önümüzde yerel seçimler var.

Millet ittifakı ve parti olarak hazırız. Antalya da Milet ittifakının 20 belediye başkan adaylarımız 31 Mart’ta zaferle çıkacaktır. Buradan söz veriyorum, liyakatla  işini yapan siyasi düşüncesi ne olursa olsun Belediyelerde çalışan işinden  gücünden olmayacak.

.katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

İYİ Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal da yaptığı konuşmada; Ben bir tıbbiyeliyim, bilirim ki sağlıklı bir Doğum sağlıklı bir büyüme ve gelişmenin anahtarıdır. İYİ Parti sağlıklı doğmuş ve sağlıklı büyüyen bir partidir. İyilik çemberini genişletmek için aramıza katılan yeni üyelerimize hoş geldin derken, politik çalışmalarımızda önümüzü açan sn. İl başkanıma çok teşekkür ederim…

135 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.