Hoşgeldiniz  

Anadolu ailesi toplandı

admin | 10 Ocak 2019 | Tüm Manşetler A- A+

 

Anadolu Birliği organizasyonuyla iş adamı İzzet Demir tarafından Konyaaltı Kent Meydanı’nda bulunan Benzin Kafe’de kaynaşma toplantısı tertip edildi.

Anadolu Birliği Başkanı Bedri Yalçın yaklaşan seçimlerle ilgili düşüncelerini aktarırken, “Bizim siyasetle bir işimiz yok ancak siyasi dostumuz çoktur. Bundan dolayı istiyoruz ki siyasetle uğraşacak kişinin kimliği temiz olsun, temiz kimlikli kişiler seçelim onların kirliliği akar ve bizlere bulaşır” dedi.

“Anadolu Birliği’nde ticaret yok, siyaset yok, rezillik yok”

Bütün partilere eşit mesafede olduklarının altını çizen Yalçın, “Anadolu birliğinde ticaret yok siyaset yok rezalet yok. Bu üç şeyin olmadığı Anadolu Birliği sizin birliğiniz. Aklımızı iyi kullanırsak huzurlu olacağız. Düzgün olalım, dürüst olalım, kardeş olalım. Anadolu Birliği’nden uzaklaşmayalım” şeklinde konuştu.

Gülay Akın: “Gelecek nesilleri düşünelim.”

Anadolu Birliği Başkanı Bedri Yalçın’ın ardından konuşma yapan Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülay Akın, Anadolu Birliği’nin çok güzel bir dayanışma örneği sergilediğine dikkat çekerken, “Türkiye hepimizin, bayrağımızın dalgalandığı her nokta bizim. Burada kardeşçe, birlik beraberlik içinde olmak oldukça önemli. Birbirimizi tanıyalım, konuşalım, dertleşelim, sorunlarımızı çözelim. Biz belediye olarak her türlü sorunu vatandaşımız için çözmeye çalışıyoruz. Zaten halk olmazsa belediye olmaz. Belediyenin anlamı olmaz. Halk seçer ve bizi yöneteceksiniz değil bize hizmet edeceksiniz der. Siz verginizi ödüyorsunuz bunlar size hizmet olarak geri dönmelidir. Biz belediye olarak Muratpaşa Belediye Başkanımız Ümit Uysal ile birlikte bunları yerine getiriyoruz. Kalite ve dürüstlük bu dönemde çok önemli, Başkan Uysal dürüst bir yöneticilikle ön planda ve onunla çalışmaktan onur duyuyorum.  Başkan Yalçın’ın dediği gibi, dürüst kaliteli temiz insanları hizmete getirelim. Türkiye için de gelecek nesillerimiz için de bunu düşünerek hareket edelim. Sizlerden büyük ricam özellikle bir anne olarak gelecek nesilleri düşünelim” ifadelerini kullandı.

Veli AKOĞLU – Gonca ÖZTÜRK

171 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.