Hoşgeldiniz  

Ali Gezer, Kürsüden İnmiyor

admin | 06 Ocak 2019 | Tüm Manşetler A- A+

 

Döşemealtı Şehit Volkan Canöz Anadolu İmam Hatip Lisesi 9. Sınıf öğrencilerinden Ali Gezer, bu yıl katıldığı tüm atletizm yarışmalarından kürsü yapma başarısı gösterdi.

Okul Sporları Atletizm Koşu Yarışmasında Antalya’da il 1’incisi olan Ali Gezer, ardından Muğla’da yapılan bölge elemlerinde Antalya’yı temsil etti. Muğla’daki Bölge Elemelerinde de yüzlerce atlet arasından ilk 4’e girmeyi başaran Gezer, 15 Ocak’ta Antalya’nın ev sahipliğinde yapılacak Türkiye Finallerinde koşma hakkı elde etti.

Geçtiğimiz hafta başarılarına bir yenisini daha ekleyen Gezer, 27 Aralık’ta Antalya’da düzenlenen yarışmalarda da tüm kategorilerde 2’incilik kürsüsüne çıkmayı başardı. Ali’nin yaş itibariyle büyüme çağında olduğunu kaydeden Beden Eğitimi Öğretmeni Erdal Aksu, öğrencinin biraz daha fizik gücü kazanmasıyla birlikte çok daha büyük başarılara imza atabileceğini kaydetti. Okul Müdürü Mehmet Ali Ak da Şehit Volkan Canöz A. İmam Hatip Lisesi’ni en iyi şekilde temsil eden Ali Gezer’i tebrik ederek, okul olarak her türlü başarıyı sonuna kadar destekleyeceklerinin altını çizdi. Cengiz Taşkıran

103 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.