Hoşgeldiniz  

Alanyaspor’un Düzce Kampı Başladı

admin | 15 Temmuz 2019 | Spor A- A+

2019-2020 sezonu hazırlıklarının 2. etabı için Topuk Yaylası’nda kampa giren Alanyaspor, ilk antrenmanını yaptı.

Alanya kulüp tesislerinde gerçekleştirilen 1. etap kampının ardından Almanya’ya giden ve burada özel hazırlık maçı oynayan Antalya temsilcisi, Düzce’nin Kaynaşlı ilçesindeki Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nde toplandı.

Teknik direktör Erol Bulut yönetiminde gerçekleştirilen ilk antrenman, ısınma hareketleriyle başladı.

Daha sonra kondisyon çalışması yapan turuncu-yeşilli ekip, idmanı yarı sahada çift kale maçla tamamladı.

Kamptaki ilk çalışmasının ardından futbolcular ve teknik ekip, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Türk bayrağı açtı.

Alanyaspor, çalışmalarını akşam yapacağı antrenmanla sürdürecek.

2019-2020 sezonu hazırlıklarının 2. etabı için Topuk Yaylası’nda kampa giren Alanyaspor, ilk antrenmanını yaptı. Kamptaki ilk çalışmasının ardından futbolcular ve teknik ekip, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Türk bayrağı açtı. ( Ömer Ürer – Anadolu Ajansı )

2019-2020 sezonu hazırlıklarının 2. etabı için Topuk Yaylası’nda kampa giren Alanyaspor, ilk antrenmanını yaptı. Teknik direktör Erol Bulut yönetiminde gerçekleştirilen ilk antrenman, ısınma hareketleriyle başladı. ( Ömer Ürer – Anadolu Ajansı )

2019-2020 sezonu hazırlıklarının 2. etabı için Topuk Yaylası’nda kampa giren Alanyaspor, ilk antrenmanını yaptı. ( Ömer Ürer – Anadolu Ajansı )

2019-2020 sezonu hazırlıklarının 2. etabı için Topuk Yaylası’nda kampa giren Alanyaspor, ilk antrenmanını yaptı. ( Ömer Ürer – Anadolu Ajansı )

14 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.