Hoşgeldiniz  

14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun

admin | 13 Mart 2019 | Yerel Haberler A- A+

 

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlementerler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu 14 Mart Tıp Bayramını yayınladığı mesaj ile kutladı. Milletvekili Atay Uslu mesajında şunları ifade etti:

”Tüm dünyada büyük önem kazanan sağlıklı yaşam hassasiyetine paralel olarak, tıp alanında da her gün önemli gelişmeler, yenilikler yaşanıyor, değerli kazanımlar elde ediliyor.

Özellikle, teknolojinin ve bilimin ilerlemesiyle birlikte doktorlarımız, tıp alanında önemli başarılara imza atıyorlar. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ anlayışını benimseyen hükümetimiz de insanımızın sağlığını, insanımıza hizmeti her şeyin üstünde tutmaya devam etmektedir.”

AK Parti olarak son 16 yılda sağlık hizmetlerinin kalitesini yükseltmek ve insanımızın bu hizmetlere kolaylıkla ulaşabilmesini temin etmek üzere devrim niteliğindeki uygulamaları hayata geçirdik. Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttıracak  sağlık hizmetlerini geliştirerek sunmaya  devam ediyoruz.

Bu düşüncelerle, Ülkemizin dört bir köşesinde, sadece insan ve insanlık için fedakârca hizmet veren hekimlerimizin ve sağlık personelimizin Tıp Bayramı’nı kutluyor, güzellikler ve  başarılar diliyorum”

76 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.